Program 2015


PÁTEK 9. ŘÍJNA - SEKCE ZUBNÍCH LÉKAŘŮ


PHILIP MILLSTEIN (USA): Digitální záznam okluzních poměrů použitelný při CAD/CAM procedurách
  RADEK MOUNAJJED (CZ): LIVE Fixace fasety
  YUVAL ZUBERY (Izrael): Kolagenní prostředky pro opravdovou kostní a tkáňovou regeneraci: Vědecké a klinické doklady
  IVO MAREK (CZ): Ankylóza zubu - zatracený a těžce řešitelný prevít
  JOSEF KUNKELA & RADEK MOUNAJJED (CZ): LIVE Zhotovení snímatelné náhrady

 

PÁTEK 9. ŘÍJNA - SEKCE DENTÁLNÍCH HYGIENISTEK


EDITA DÚBRAVSKÁ (CZ): Vyšetření ústní sliznice jako součást vstupní a preventivní prohlídky
  PETR ZÁVODSKÝ (CZ): Intraorální rentgenové vyšetření
  MARTINA KULHÁNOVÁ (CZ) & MARKÉTA MARUŠANOVÁ (CZ): Naše preventivní prohlídka
  MIGUEL L. CEVALLOS (CZ/Ekvádor): Chirurgické aspekty práce DH & vyšetření pomocí fluorescence


SOBOTA 10. ŘÍJNA - SEKCE ZUBNÍCH LÉKAŘŮ


TÝMOVÁ BITVA: Komplexní plánování terapie
 
ZIAD AL-ANI (UK): Okluze v každodenní praxi - Problem-based přístup

JAN BEHRING (D): Parodontologická léčba - týmový přístup

DANIEL ČERNÝ (CZ): LIVE Zhotovení kompozitní výplně různými technikami

HANA ZALLMANNOVÁ (CZ): Ůrazy zubů


SOBOTA 10. ŘÍJNA - SEKCE ZUBNÍCH TECHNIKŮ


OTTO PRANDTNER (D): Emergence profile - design krčkové části rekonstrukce je nejdůležitější vazba mezi zubním lékařem a technikem. 

JAKUB EXNER (CZ): LIVE Dosazení korunky z lithiumdisilikátu (Emax)

PETR MYŠIČKA (UK/CZ): Vybrané případy z naší praxe

JIŘÍ NOŽIČKA & JIŘÍ TAUFER (CZ): Metalokeramická korunka od A do Z

ČTVRTEK 8. ŘÍJNA - PŘEDKONGRESOVÉ WORKSHOPY (oficiální součást programu DS 2015)


12:00-16:00 WORKSHOP: dr. YUVAL ZUBERY
Sutury v řízené tkáňové regeneraci
Pravé křídlo Průmyslového paláce, místnost 26, sponzor: Biomet 3I

12:00-16:00 WORKSHOP dr. MIGUEL CEVALLOS
Praktický kurz zavádění implantátu
Pravé křídlo Průmyslového paláce, místnost 26, sponzor: Biomet 3I
 
 




9:00-11:00 WORKSHOP: MUDr. KATEŘINA BABIČOVÁ
Sinus lift jednoduše na modelech čelistí
Průmyslový palác, Prezidentský salón. Sponzor: Dentamed

11:00-13:00 WORKSHOP: IRENA LOŠŤÁKOVÁ
Výběr správných lupových brýlí
Průmyslový palác, Prezidentský salón. Sponzor: Dentamed

13:00-15:00 WORKSHOP: ALENA PUHLOVSKÁ
Důležitost výběru kofferdamu, nástrojů a výplachů při endodoncii
Průmyslový palác, Prezidentský salón. Sponzor: Dentamed

15:00-17:00 WORKSHOP: Ing. TOMÁŠ KADLEC
Práce s intraorálním scannerem
Průmyslový palác, Prezidentský salón. Sponzor: Dentamed


PÁTEK 9. ŘÍJNA 2015 - Slavnostní představení intraorálního skeneru DWIO pro účastníky Pragodent a Dentalsummit 2015

Oochoz (2. patro) pravého křídla Průmyslového paláce

1. Slavnostní představení intraorálního skeneru DWIO
15:00 - 15:30 - Welcome drink, buffet
15:30 - 15:45 - Slavnostní představení skeneru DWIO
15:45 - 16:00 - Představení konceptu Full Digital Workflow in Dentistry
16:00 - 16:30 - Workshop DWIO

2. Slavnostní představení intraorálního skeneru DWIO
16:30 - 17:00 - Welcome drink, buffet
17:00 - 17:15 - Slavnostní představení skeneru DWIO
17:15 - 17:30 - Představení konceptu Full Digital Workflow in Dentistry
17:30 - 18:00 - Workshop DWIO

Vstup je zdarma a všichni jste srdečně zváni.

Organizátor slavnostního představení:
CAMOSCI - Imaging & Innovation
Stříbrný sponzor sympózia Dentalsummit 2015.